Genesis Mining pokračuje v stavbe ťažobných fárm

Genesis Mining pokračuje v stavbe ťažobných fárm a čoskoro sa môžme tešiť na nové kontrakty.

Čo sa stalo v roku 2017 a aké sú plány na rok 2018?
Marco Streng CEO spoločnosti Genesis Mining odpovedá na otázky na ktoré sme čakali.
Pozrite si video (EN)

V skratke hovorí o tom, akým problémom museli ako spoločnosť čeliť pri „kryptoboome“ ale aj o tom ako ich vyriešenie týchto problémov posilnilo ako spoločnosť.

Spomína útoky na ich servere, kedy bola ukradnutá časť vyťažených kryptomien. Ako jediná spoločnosť po takomto útoku pokryl GM všetky straty zákazníkov z vlastného vrecka.

Ďalšou veľkou výzvou boli pre nich denné výplaty naťaženého krypta. Pri objeme zákazníkov, ktorý GM má je počet transakcií, ktoré prebiehajú na dennej báze obrovský. Spoločnosť sa musela vysporiadať z vysokými poplatkami a čo najmenej ovplyvniť pohodlie zákazníka. Aj na tomto pracoval tým našej obľúbenej stránky deň a noc a podarilo sa mu to vyriešiť. Marco Streng tých, ktorým chýba výplata z nejakého dňa uisťuje, že na všetkých takýchto transakciách pracujú a budú vyplatené.

V novom roku sa môžme tešiť aj na nový a vylepšený dizajn stránky ako aj prehľadnejšie a užívateľsky prívetivejšie prostredie po prihlásení.

Ku konci videa sa Marco prejde novou farmou, kde už niektoré minnery ťažia ako o život. Spomenie aj nové služby, ktoré nebudú len z oblasti ťaženia.

Ak už ste zákazníkom GM, môže to byť obrovská výhoda, pretože o novinkách a hlavne nových kontraktoch sa dozviete ako prvý. Momentálne majú síce všetky programy vypredané ale čoskoro s niečim opäť prídu. Určite sa teraz, ked nieje taký nápor na web oplatí aspoň REGISTROVAŤ.

Určite sa je na čo tešiť.

2018 Genesis Mining's Plans

What happened in 2017? What are our 2018 plans? Our CEO Marco Streng answers these and more questions you've been waiting for. Check it out now!

Posted by Genesis Mining on Freitag, 19. Januar 2018